Kit marzenie

Jakiś czas temu u Zielonookiej zobaczyłam tę piękną kartkę. A jak zobaczyłam z jakiego zestawu została ta kartka wyczarowana, to mało z krzesła nie spadłam.
Niestety, o takim zestawie mogę sobie tylko pomarzyć. Wykorzystałam natomiast to, co miałam i wyszła mi taka oto kartka urodzinowa dla pewnej uroczej Pani:Zapraszam na bloga Pixie Dust Paperie, gdzie w candy można wygrać rewelacyjny kit.
Dziękuję bardzo za odwiedziny i miłe komentarze:-)

Komentarze

 1. Kartka Zielonookiej jest piękna... ale Twoja- po prostu niesamowita! prosta, a jakże elegancka. I uwielbiam kolory, których używasz..

  OdpowiedzUsuń
 2. Love this, especially the cameo image, thanks for sharing!
  Thanks for visiting the Pixie Blog and for the shout out for Pixie, good luck!

  OdpowiedzUsuń
 3. Twoja jest śliczna, od razu oko przyciąga :) Piękna kompozycja i kolory :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kiedy organizowałam u siebie candy, obiecałam, że zajrzę do każdej osoby, która się zapisała. Nie sądziłam,że zajmie mi to aż tyle czasu, ale oto jestem :D piękne prace tworzysz, z pewnością będę zaglądać częściej :) Ta kartka ma cudne kolory i jest genialna w swej prostocie!

  OdpowiedzUsuń
 5. przepiękna :) udowadniasz, że piękne kartki można wyczarować z aktualnie dostępnych materiałów, to fajna umiejętność :) pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 6. już ktoś to napisała, co ja chciałam napisać, bo dokładnie myślę tak samo. Zielonookiej kartka jest piękna, ale Twoja jest niebotyczna... kolorki dopasowane magicznie, powala mnie z nóg -dosłownie!

  OdpowiedzUsuń
 7. Kolejna cudowna karteluszka:) Zdolna z Ciebie Kobieta!

  OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Popularne posty